Kendi Ayakkabını Tasarla! Toppuk.com

Hayalinizdeki ayakkabıyı bulamayıp benzerleriyle yetinmek yerine artık kendiniz tasarlayabilirsiniz.

http://www.toppuk.com herkesin kendi ayakkabısının tasarımcısı olabileceği online bir tasarım atölyesidir. 8 model, 85 renk ve 30 aksesuar seçeneği ile hayalinizdeki ayakkabıyı hemen tasarlamaya başlayabilirsiniz. Kişiye özel ayakkabı tasarımı sitesi olan Toppuk.com’dan elde üretilecek olan ayakkabınızın tasarımına başlamak için hemen üye olun ve size özel indirimleri kaçırmayın!


Burada aklınıza gelecek ilk soru “Ya ayağıma olmazsa?” olacak. Ayakkabınızın ayağınıza olmaması durumunda küçültme/büyültme işlemini ücretsiz gerçekleştirilmektedir.


Bir diğer soru ise tasarımınız ile elinize ula
şacak ayakkabınızın bire bir aynı olup olmayacağı. 3 boyutlu çizimler ve renkler bire bir modellerden alınmıştır. Dolayısıyla siparişini vermiş olduğunuz ayakkabı ekranda gördüğünüzün aynısı olacaktır.Peki bu tasarımı nasıl gerçekleştiriyoruz?

İlk önce modelinizi belirliyorsunuz.

Platformlu yüksek topuklu ayakkabılarda 12 ve 14 cm topuk uzunluğu seçeneği var. Kısa olanlarda ise topuk uzunluğu 9 cm’dir. Babet seçeneğini de unutmamak lazım!


Bir sonraki aşama ise renklendirilebilir bölümler. Buradan tercihinize göre ayakkabınızın önüne, arkasına veya her ikisine birden renklendirilebilir bölüm ekleyebilirsiniz.


Bant ve Zincir bölümünde ise ayakkabınızı çeşitli bant ve zincirlerle farklılaştırabilirsiniz. Üstelik bantların her biri birbirinden ve ayakkabıdan bağımsız olarak renklendirilebiliyor. Böylece ayakkabınız daha da özelleşiyor.


Aksesuarlar bölümünde kullanmak istediğiniz herhangi bir aksesuarı ayakkabınızın yanına, önüne ya da arkasına uygulayabilirsiniz. Fiyonk ve Gül isimli aksesuarlar da renklendirilebilir.


Renklendirme ise tamamen sizin hayal gücünüzü ve zevkinizi ayakkabınıza yansıtacağınız bölüm oluyor. Ayakkabınızın her bölümünde ayrı ayrı renkler kullanabilirsiniz.


Platformlu yüksek topuklu ayakkabıları dilerseniz gizli platformlu olarak tasarlayabilirsiniz. Bunun için platform rengini ve gövde rengini aynı seçmeniz yeterli.


Ve artık size özel ayakkabınızın tasarımını tamamlamış oldunuz!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *+ beş = 6

Comment *